Курси НБУ $ 40.75 € 43.70
Довбик знову забив: «Дніпро-1» продовжує погоню за «Шахтарем» (Відео всіх голів)

Мало хто знає, що Артем Довбик свого часу тренувався з луцькою «Волинню» і виступав за данський клуб «Мідтьюлла́нн».

Фото із сайту ua-football.com.

З перемоги розпочав кар’єру на посту в.о. головного тренера київського «Динамо» і Олександр Шовковський

«Інгулець» – «Дніпро-1» – 0:2

Сьогодні у матчі 23-го туру чемпіонату України «Дніпро-1» із рахунком 2:0 переграв «Інгулець».

Автором одного з двох голів дніпровської команди став 25-річний Артем Довбик. Він на 58-й хвилині реалізував пенальті. Нагадаємо, крапку у матчі на 63-й хвилині поставив Ігор Когут.

Для Довбика гол «Інгульцю» став 20-м у нинішньому чемпіонаті Української Прем'єр-ліги. Також на рахунку Артема 2 асисти. Форвард «Дніпра-1» забив вже у п'ятому матчі поспіль, а загалом у цих іграх він відзначився 8-ма голами.

Для Довбика гол «Інгульцю» став 20-м у нинішньому чемпіонаті Української Прем'єр-ліги.

Артему Довбику залишилося 5 голів до повторення рекорду за кількістю голів в одному чемпіонаті УПЛ. Він належить колишньому гравцеві «Шахтаря» Генріху Мхітаряну, який у сезоні-2012/2013 став автором 25 забитих м’ячів.