Курси НБУ $ 40.76 € 43.85
Хокей: Україна всьоме поспіль програла Японії... (Відео)

Наші заграли тільки після рахунку 0:5...

Фото із сайту champion.com.ua.

У вирішальному матчі чемпіонату світу у Дивізіоні 1B за підвищення в класі ми знову викинули білий прапор перед командою Країни сонця, що сходить

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B. Японія – Україна – 5:3 (2:0, 2:0, 1:3).

Збірна України з хокею провела останній матч на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B. Наша команда, якій підвищення у класі потрібно було перемагати Японію в основний час, вкотре поступилася – всьоме поспіль.

Японія використала всі помилки нашої команди, у тому числі постійні вилучення, та обіграла Україну з рахунком – 5:3. Вже прогрес, адже минулого року було 2:8. Зазначимо, що на старті третього періоду рахунок був – 5:0, проте команда Вадима Шахрайчука використала розслабленість супротивника та оформила три голи.

Японія підвищується у класі, а Україна залишається у Дивізіоні 1B. Можливо, пощастить наступного року, коли замість японців буде інший суперник.

У Дивізіон ІІ А опускається збірна Сербії.

6. Сербія 5   0 1 1 0 3 7:24 -17 3.

І – ігри, В – виграші, ВО – виграш в овертаймі, ВБ – виграш по булітах, ПБ – поразка по булітах, ПО – поразка в овертаймі, П – поразки.