Курси НБУ $ 41.17 € 45.95
У волинському місті концерт поєднали із оздоровчими процедурами з кропивотерапії (Фото)

«Хто боїться народної медицини – хай просто танцює!»

Фото Валентини ПЕТРОЩУК.

У волинському місті концерт поєднали із оздоровчими процедурами з кропивотерапії (Фото)

А лікували так жителів і гостей Нововолинська на заході, присвяченому Дню Матері

«Сьогодні запросили жителів і гостей міста на концерт, що проходив на літній естраді. Забули лише керівники міста попередити, щоб взяли з собою коси або ножі, аби раніше як сісти на лавки, – вирізати кропиву і бур’яни.

Стидоба та й годі! Ось тут потрібно було меру разом зі своїми заступниками сфотографуватися для чергового піару. Та ще й нагороди нещодавні почепити за «сумлінну роботу», – висловила своє обурення заслужена журналістка України Валентина Петрощук.

«Хто боїться народної медицини – хай просто танцює!»
«Хто боїться народної медицини – хай просто танцює!» Фото Валентини ПЕТРОЩУК.

 Забули лише керівники міста попередити, щоб взяли з собою коси або ножі, аби раніше як сісти на лавки, – вирізати кропиву і бур’яни.

«А які ще й букети красиві під ногами! І корову можна тут добре попасти...»
«А які ще й букети красиві під ногами! І корову можна тут добре попасти...»

 А що пише «Вікіпедія»:

Латинська назва кропиви – уртіка (Urtica); походить назва від слова «урере» (лат. urere) — «палити», «горіти». Кропива пече мурашиною кислотою, яка впорскується під шкіру, як шприцом, її пляшкоподібними клітинами-волосками. Їхній кінчик при дотику до тіла обламується, гострі краї встромлюються в шкіру, і з клітини-пляшечки виливається пекуча кислота.

Зовнішньо кропиву застосовують для лікування ревматизму (жалять болючі місця або роблять ванни), при паралічі, корості, кропивниці, опіках, хворобах шкіри, для загоювання ран. Зовнішньо свіжі листки або порошок з висушених листків застосовують для лікування гнійних ран і варикозних хронічних язв.

P.S. Анекдот про кропиву від найспівучішого ректора України Михайла Поплавського, який він часто розповідає перед виконанням пісні «Юний орел» (а ви подумали про «Кропиву» – ): ):

«Доручила жінка чоловікові з сином повести в сусіднє село корову до бугая. Привели, заплатили хазяїну 100 гривень. А той обвів бугая кругом корови і завів у хлів. Чоловік із сином: «За шо ж ми гроші віддали? Нічого ж не було?» А хазяїн: «Давайте ше 100 карбованців! І жмут кропиви нарвіть!». Нікуди діватися – зробили, як той казав. А він вивів бугая з хліва, та як дасть йому тою кропивою по яйцях. Ну, все тут і відбулося... Ідуть батько із сином додому. «Сину, ти все бачив?» – «Бачив». – «Можеш мамі все розказати, але про кропиву – ні слова!».

Читайте також на volyn.com.ua:

= «Народний депутат України показав, як треба боротись (Відео)»;

= «Героїзм дівчат із ЗСУ: солдат Рись узяла полоненого під час бою»;

= «Чоловік призовного віку пропонував 2 тисячі євро за перехід у Польщу».

Реклама Google

Telegram Channel