![«Зустрінемо його гуртом»: в громаді на Волині готують жалобний коридор для загиблого воїна](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/dx/5d4f6g-5qhkugz2erapg6xpdy7zl6a6i67eydxt.jpg)
Вічна та світла пам’ять….
Війна
«Зустрінемо його гуртом»: в громаді на Волині готують жалобний коридор для загиблого воїна
Привезуть Дмитра Півня
«Дорогі жителі Голобської громади, сьогодні в післяобідню пору кортеж з тілом Дмитра Півня, убитого рашистами Захисника України, прибуде на Ковельщину», -- йдеться у фейсбук групі «Голобська ОТГ - Свій до свого». Повідомлення оприлюднила Тетяна Дунець.
«Ми гуртом зустрінемо його в Голобах на вулицях Ковельській, Незалежності, Романа Антонюка, у селах Дарівка, Новий Мосир, Майдан і Солотвин», – мовиться в повідомленні.
Вічна пам’ять захисникові.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/5j/fbbjlo-0x0-684x456-7syjeo3zi7p7korplqtua6yluyhkq5j6.jpg)
Новини російсько-української війни ТУТ.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)