![Як волиняни, рівняни й львів’яни заробили на війні](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/lg/hh4k6e-zw46qywfegruopraxy37enveh2ctnlg6.jpg)
Проведено 13 обшуків у підозрюваних.
Як волиняни, рівняни й львів’яни заробили на війні
Правоохоронці Рівненщини перекрили канал втечі чоловіків, створений жителями 3-х областей
Викрито групу осіб, які організували незаконне переправлення осіб через держкордон в умовах воєнного стану. Це відбулося за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/bu/x2ywch-0x0-620x329-2zscdm3gimssmpd7xyldprme7jw7ybub.jpeg)
Схему втечі з країни налаштували жителі Рівненщини, Волині та Львівщини. Вони залучили до своєї протиправної діяльності фіктивного підприємця-перевізника та вносили відомості щодо ухилянтів до ІС «Шлях» як водії. Військовозобов’язаним клієнтам оформлювали фіктивні договори працевлаштування і вони виїздили за кордон як водії. Пізніше учасники схеми повертали назад автівки, на яких виїхали липові шофери.
Послуги «бізнесменів» вартували в середньому 4,5 тис. доларів США з особи. Наразі відомо про 14 військовозобов’язаних, які виїхали за межі України через фірму фігурантів.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/eb/rsxrg5-0x0-768x1024-jzc7n3cmz26lzlbikjfvjd4p2kgcvebb.jpg)
Правоохоронці спільно з прокурорами Рівненської обласної прокуратури провели 13 обшуків у підозрюваних. В ході слідчих дій вилучено документацію, що підтверджує злочинну діяльність, в тому числі юридичних осіб, які надавали послуги з міжнародних перевезень, печатки, чорнові записи, бухгалтерські документи, понад 800 тис. грн у різній валюті. Вилучено і 5 транспортних засобів, за допомогою яких чоловіків незаконно переправляли за кордон.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/s/xx/unxsmo-0x0-768x1024-ddrz7lb2bnmjrbbn7nue32wlbvsz7xxs.jpg)
4 фігурантам провадження, які організували канал втечі, вже повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.
4 фігурантам провадження, які організували канал втечі, вже повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою. Вони можуть вносити заставу по близько 500 тис. грн.
Наразі встановлюються всі обставини злочинів та причетні до них особи.
Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в області за оперативного супроводу Управління СБУ в Рівненській області та УСР в області ДСР НП України.
Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Волинь – у жалобі: в останню дорогу провели одразу двох Героїв (Фото).
- У Володимирі попередили, де не буде води у середу.
- Лікарі боролися за життя Героя до останнього: на Волинь назавжди повернувся Воїн, який помер у шпиталі (Відео)/
- Скорботний кортеж вже біля дому Героя: повідомили, коли на Волині попрощаються з полеглим воїном.
- Затримали рівнянина, який зарізав брата на Волині.
Усі новини російсько-української війни – тут.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)