![Герой з Волині, який захищає Україну на фронті, чекає Перемогу, щоб традиційно сфотографуватися сім’єю у вишиванках](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/t6/7gi6do-j6rku3m5j53rmrijagnky2na2hxw3t63.jpg)
Перемога буде!
Герой з Волині, який захищає Україну на фронті, чекає Перемогу, щоб традиційно сфотографуватися сім’єю у вишиванках
Володимир Зубер свого часу 21 рік відслужив у Збройних Силах України. А з 2016-го чоловік працював на військовій кафедрі Луцького національного технічного університету
Після ж широкомасштабного вторгнення – добровольцем став до лав Волинської бригади тероборони. До речі, до двох десятків його вихованців і вихованок нині служать пліч-о-пліч зі своїм колишнім наставником у лавах нашої бригади, яка успішно виконує бойові завдання на сході України, повідомля 100 Бригада ТрО Волині.
Вдома ж – у рідному Луцьку – на Володимира Володимировича з Перемогою чекає його сім’я: дружина, син та донька. Серед традицій сімейства Зуберів була й така: щороку у Всесвітній день вишиванки вбиратися у власноруч вишиті пані Ольгою сорочки (так-так, усі чотири вишиванки на колективному фото є творінням її рук!) – і йти до фотоательє.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/qb/ejv2fe-0x0-434x600-gzjuvja4owhutewp5f466wxkamficqbw.jpg)
Вже двічі, торік і цьогоріч, традиції додержатися не вдалося – завадила широкомасштабна війна. Проте Зубери неодмінно виправлять цю прикрість після Перемоги і повернення пана Володимира на Волинь.
Читайте також: Сьогодні українці святкують День вишиванки: історія, традиції.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)