![Захисник з Івано-Франківщини в перервах між боями вишив прапор України (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/2c/7rn4ks-dw52jkjna2ndwh7e5j6azwi2xm2ud2ct.jpg)
Захисник з Івано-Франківщини в перервах між боями вишив прапор України (Фото)
Руслан Ружило із Івано-Франківщини захищає Україну з 2014 року
Після початку повномасштабного вторгнення боєць повернувся до лав ЗСУ та почав вишивати прапор України. Один день війни – один ряд жовто-блакитних хрестиків.
Руслан Володимирович береться за нитку з голкою у перервах між боями, коли стихають обстріли. Каже, що вишивка допомагає зняти напругу та розслабитися.
Майстер завершив вишивати прапор у жовтні 2022 року, але улюбленого заняття не залишив. Тепер його побратими носять іменні футболки та толстовки, перетворені руками майстра на унікальний оберіг.
Слава українським захисникам!
Читайте також: Український захисник «Пікассо» робить на стінах окопів неймовірні барельєфи (Відео).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)