
Волинський краєзнавчий музей запрошує до співпраці щодо комплектування фондів закладу.
Приватні колекціонери передали Волинському краєзнавчому музею унікальні експонати
Попри складні часи, воєнний стан, фонди Волинського краєзнавчого музею продовжують поповнюватися новими експонатами і навіть цілими колекціями
Зокрема, Володимир Михайлович Хоменко, історик-краєзнавець, журналіст з міста Вишгорода Київської області, надіслав на адресу музею матеріали з власного архіву: світлини, книги, періодичні видання, листи щодо життя і наукової діяльності Агатангела Юхимовича Кримського, вченого-сходознавця, письменника і перекладача, поліглота, незмінного секретаря Всеукраїнської академії наук (1871–1942), уродженця міста Володимира. Серед них часописи, книги, предмети філокартії, листи та світлини.

Про це повідомили в Краєзнавчому музеї.
Особисте листування Богдана Колоска, кандидата архітектури, з Олександром Миколайовичем Цинкаловським суттєво доповнило колекцію ВКМ матеріалами з інформацією про науково-дослідницьке, громадське та приватне життя О. Цинкаловського (1898–1983), історика, археолога, який народився в м. Володимирі-Волинському Волинської губернії. Псевдоніми: О. Волинець, Антін Бужанський. Він досліджував історичні пам’ятки та археологічні знахідки Волині. Одна з найвідоміших його праць – двотомник «Стара Волинь і Волинське Полісся» – Вінніпег, 1984–1986.

Предмети декоративно-ужиткового мистецтва, середини ХХ ст., які побутували в родині лучанки Віри Михайлівни Рисак, стали гарним поповненням колекції порцеляни Волинського краєзнавчого музею.
Олег Гаврилюк, м. Луцьк, передав до музею книги, документи, предмети з колекції його батька Володимира Йосиповича Гаврилюка та колекцію творів графіки, живопису, книг з бібліотеки відомого українського художника Карела Якубека (1923–2008), які становлять історичну та культурну цінність.

Комплектування фондів Волинського краєзнавчого музею триває. Запрошуємо до співпраці.

