![У волинський музей передали картину з Британії: полотну 100 років](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/zz/huablc-bvbfw2gtnl2jbw5dusgk4gk6hzz36zzl.jpg)
Напис латинською: «Володимир-Волинський, 1917 рік» з автографом автора.
У волинський музей передали картину з Британії: полотну 100 років
Картина зберігалася в приватній колекції британця Пола Брендона – жителя міста Брістоль. Чоловік звернувся до музею з пропозицією прийняти в дарунок старовинне полотно
Музейний фонд Володимирського історичного музею поповнила картина – зимовий міський пейзаж міста Володимира, котра була написала понад 100 років тому.
Мистецький витвір зберігся в хорошій якості, – розповів Суспільному директор музею Володимир Стемковський.
Британець, власник полотна Пол Брендон звернувся до музею з пропозицією прийняти в дарунок старовинне полотно.
«У листі Пол Брендон зазначив, що в його родині знаходиться акварельна робота, де зображена частина міста Володимира. Він обійшов всі інстанції, які дали висновки, що ця картина не становить цінності для Британії і належить Україні», – сказав керівник музею.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/fo/2ujvo6-0x0-720x480-6rlpygl457ive3h2bkejudsc4hxoufo2.jpg)
Зліва внизу на картині збережений напис латинською «Володимир-Волинський, 1917 рік» з автографом автора.
Читайте також: «Маленька волинянка, яка бореться з раком, малює картини, щоб добомогти ЗСУ»
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)