![У Володимирецькій лікарні працювали рятувальники (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/et/du6cks-3lhdwwcsbvltrplqq6ds274sbmlfbetd.jpg)
У Володимирецькій лікарні працювали рятувальники (Фото)
У медзакладі вони провели тактико-спеціальні навчання
24 травня особовий склад 11-ої державної пожежно-рятувальної частини (смт.Володимирець) провів планові тактико-спеціальні навчання на тему «Гасіння умовної пожежі в приміщенні хірургічного відділення КНП «Володимирецька багатопрофільна лікарня». Про це повідомляє ДСНС Рівненської області.
Під час навчань рятувальники спільно з адміністрацією об’єкту відпрацювали умовну ввідну, провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівлі хірургічного відділення, особливості зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/zv/whsoe3-0x0-2048x1536-xtyp2kjcigkneswj3jbbikxr4zgrrzvc.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/y/uf/guyos3-0x0-2048x1536-hgqrc6k2wtis63zqsac7qd3c4mb67ufy.jpg)
Підводячи підсумки, начальник 11 ДПРЧ 6 ДПРЗ ГУ ДСНС капітан служби цивільного захисту Сергій РУСІН зазначив: «Під час проведення таких навчань особовий склад рятувальників має змогу практично ознайомитися з оперативно-тактичними характеристиками будівлі, особливостями зовнішнього і внутрішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. Це дозволить їм в умовах реальної пожежі діяти більш ефективно та швидко. В цілому мета навчань була досягнута».
Читайте також: На Рівненщині 33-літній водій збив на дорозі шестирічну дівчинку (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)