![У громаді на Волині влаштували сплав на байдарках для місцевих та переселенців (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/cv/kpfxuw-5ak34o3qe4ks2xip7ibltilqxy7iqcvq.jpeg)
До водного походу долучилися жителі Боратинської громади, а також внутрішньо переміщені особи, які нині мешкають у Нововолинську та Луцьку.
У громаді на Волині влаштували сплав на байдарках для місцевих та переселенців (Фото)
Під час повномасштабної війни Боратинська громада стала прихистком для багатьох переселенців, які втратили дім й не мають куди повертатися
Щоб допомогти цим людям адаптуватися до життя у новому місці та, навіть більше, стати активними членами громади для ВПО організовують різноманітні заходи.
Про це розповідають на сайті Боратинської територіальної громади.
Так, щоб ближче познайомитися з тими, хто переїхав до нас через війну, у Боратинській громаді організували сплав на байдарках. Захід відбувся у рамках проєкту «Долаючи розломи» за підтримки Caritas Ukraine та Українського гуманітарного фонду.
Так, щоб ближче познайомитися з тими, хто переїхав до нас через війну, у Боратинській громаді організували сплав на байдарках. Захід відбувся у рамках проєкту «Долаючи розломи» за підтримки Caritas Ukraine та Українського гуманітарного фонду.
До водного походу долучилися жителі Боратинської громади, а також внутрішньо переміщені особи, які нині мешкають у Нововолинську та Луцьку. Учасники сплаву подолали близько 10 км річкою Стир за 3 години, впродовж яких милувалися природою та спілкувалися один з одним. Окрім цього, усі охочі мали нагоду взяти участь у психологічному тренінгу «Життя в моїх руках».
«Ми вже не вперше організовуємо таке дозвілля для людей, які приїхали з інших куточків України, - розповідають представники Боратинської громади. – З досвіду можемо сказати, що такий відпочинок подобається усім, адже це чудова нагода перезавантажитися. Переконані, що ця подія надовго запам’ятається нашим учасникам і тішитиме приємними спогадами».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/sg/cuzwj2-0x0-428x221-7vqespduajaessir6sbcvb2uomsyxsgm.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/l7/fkx2qu-0x0-428x221-nulvlp6qvkuoxkin7pofsumrwdlhgl76.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/xr/axhdpq-0x0-428x221-yixjnhc4cd2pu7kml3r36mboswr6hxrc.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/gu/2gk6iz-0x0-428x221-aaidonlkikmfm6zboucz5jctgtnipgue.jpeg)
Читайте також: «Сьогодні працівники Луцького ЦНАПу прийшли на роботу із… собаками та котами».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)