Курси НБУ $ 41.76 € 43.12
У місті на Волині скасували скандальний тендер на будівництво стадіону

Ківерцівська міськрада мала намір збудувати стадіон за 145 мільйонів гривень.

Фото: VSN.

У місті на Волині скасували скандальний тендер на будівництво стадіону

Після розголосу у Ківерцях скасували скандальний тендер на будівництво стадіону з біговими доріжками за 150 мільйонів гривень

Інформацію опублікували на сайті електронних закупівель Прозорро.

Про це повідомляє VSN.

«Вирішила відмінити тендер UA-2023-06-13-012520-a щодо закупівлі Капітальний ремонт футбольного поля по вул. Шевченка, 17, м. Ківерці Волинської області на суму 72 576 019 грн. з підстави, що передбачена згідно абзацу 2 частини 1 статті 32 Закону, а саме: враховуючи неможливою усунення порушень, що виникли через виявленні порушення законодавства у сфері публічних закупівель, а саме у тендерній документації не встановлено вимога про надання антикорупційної програми та наказу про призначення уповноваженого з реалізації антикорупційної програми від учасника», - йдеться у тексті протоколу.

У ще одному протоколі також йдеться про скасування тендеру щодо капітального ремонту бігових доріжок та тренувальних спортивних майданчиків на суму понад 72 мільйони гривень.

Нагадаємо, на Волині спалахнув скандал навколо наміру Ківерцівської міськради збудувати стадіон за 145 мільйонів гривень. Міський голова Олександр Ковальчук переконує, що військові в зоні бойових дій ледь не всім забезпечені, а стадіон та бігові доріжки ремонтуватимуть в тому числі і для них. Волонтери штабу «Ангар» у Луцьку обурені таким рішенням Ківерцівського голови і кажуть, що в них є багато запитів від військових 100-ї окремої бригади територіальної оборони.

У середу, 21 червня, відбулися торги з визначення підрядника ремонтних робіт на стадіоні у Ківерцях.

 

 

 

 

Читайте також: «Відбулася атестація лікарів-інтернів Волинського університету».

Реклама Google

 

Telegram Channel