Курси НБУ $ 42.17 € 43.64
Щоб добре спати і не хропіти, поставте в кімнаті... вазони

Циперус бореться з хропінням.

Фото: diz-cafe.com.

Щоб добре спати і не хропіти, поставте в кімнаті... вазони

Є рослини, що ефективно борються з безсонням, мають заспокійливий та розслаблюючий ефект

Орхідея

Вона здатна виробляти кисень не тільки вдень, як більшість кімнатних вазонів, а й уночі. Оскільки це субтропічна рослина, вона також зволожує повітря, тому якщо матимете такий горщик у кімнаті, де спите, то вранці прокидатиметеся бадьорими та енергійними.

Вас не турбуватимуть млявість та сонливість протягом дня. Орхідея позитивно впливає на нервову систему: вдень квітка виділяє приємний аромат, що заспокоює. Рослина також знезаражує повітря у кімнаті, оскільки виробляє аліцин – біологічно активну речовину, що має антибактеріальну дію.

Розмарин

Ми звикли, що розмарин – це спеція, але він також має лікарські властивості. Кімнатна рослина містить біологічно активні речовини – треонін і триптофан, які діють як антидепресанти. Розмарин має тонкий аромат, що заспокійливо впливає на нервову систему, тому допомагає розслабитися після напруженого дня.

Амариліс 

Він часто застосовується у народній медицині, має протизапальний ефект та швидко знімає спазматичні головні болі. Якщо тримати цю квітку в спальні, то вона допоможе зняти мігрень, також заснути у разі застуди та грипу. Але горщик із рослиною потрібно тримати на відстані від ліжка, оскільки ця рослина містить отруйні речовини. Її сік забороняється вживати всередину та наносити на шкіру, бо це матиме небезпечні наслідки для здоров’я.

Ехмея

Її вважають найкращою для заспокоєння нервової системи. Вона допомагає зосередитись або розслабитися після важкого робочого дня. Якщо ви займаєтеся медитацією, то її потрібно обов’язково тримати в кімнаті, рослина допомагає привести думки до ладу, розвивати інтуїцію та налаштовуватися на спокійну ніч.

Товстянка

Красула чи «грошове дерево» дуже популярна кімнатна рослина, яка, напевно, є у кожному домі. Вона має цілющі властивості та допомагає у боротьбі з безсонням. Ця кімнатна рослина виділяє леткі речовини, які позитивно впливають на загальний стан організму. Також красула має заспокійливий та гармонізуючий ефект. 

Циперус

Сить – це африканська трав’яниста рослина, яка допоможе у боротьбі з хропінням. Погодьтеся, це дуже велика проблема, що заважає людині нормально висипатися. А ще хропіння може призвести до короткочасної затримки дихання під час сну. А циперус завдяки вмісту речовин, які виділяються в повітря, розслабляє м’язи шиї та зменшує хропіння. Ця кімнатна рослина також зволожує повітря та сприяє легкому і спокійному засинанню.

За матеріалами tsn.ua.

Читайте також: Як надавати першу психологічну допомогу.

Реклама Google

Telegram Channel