![Волинські гандболісти – чемпіони України](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/od/z2qpii-t54gffkaipf4gj3cugszeaqutamdaodu.jpg)
Готували команду до чемпіонату України тренери-викладачі ДЮСШ Нововолинської міської ради Олександр Цап та Обласної ДЮСШ Волинської обласної ради Роман Гура.
Волинські гандболісти – чемпіони України
За сприяння Департаменту культури, молоді, спорту волинська збірна здобула першість на чемпіонаті України з пляжного гандболу серед юнаків 2008-2009 р.н.
У місті Ужгороді протягом 5 днів школярі багатьох навчальних закладів виборювали першість у змаганнях із пляжного гандболу. За підсумками ігор, збірна команда Волинської області, до складу якої увійшли 8 учнів закладів загальної середньої освіти Нововолинської та 3 учні Луцької міських територіальних громад, стали чемпіонами!
Друге і третє місця посіли вихованці КДЮСШ м. Чорноморська та ДЮСШ ім. Ю. Лагутіна м. Запоріжжя, інформують в Департаменті культури, молоді та спорту Волинської ОВА.
Окрім того, волинянин Богдан Никитюк обраний «Кращим воротарем» турніру.
Готували команду до чемпіонату України тренери-викладачі ДЮСШ Нововолинської міської ради Олександр Цап та Обласної ДЮСШ Волинської обласної ради Роман Гура, окрема дяка!
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/jw/bz3wix-0x0-1000x644-iofkqfmklkrq7225roq3wluzdzfrxjwn.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)