![День знань: сьогоднішнім святом завдячуємо Збройним Силам України](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/pi/k4wpcq-lgfergi2gu4fusryacpfi3yvvopsupim.jpg)
«Величезна вдячність тим, хто робить реальним українське майбутнє».
День знань: сьогоднішнім святом завдячуємо Збройним Силам України
Петро Порошенко у День знань привітав школярів, студентів і педагогів. Він закликав вчити українську мову та історію і вірити у ЗСУ
«Вже другий рік поспіль українські батьки ведуть своїх дітей до шкіл у реаліях повномасштабного вторгнення. Хтось — за кордоном, у різних куточках світу. Хтось — в Україні. Багатьох ведуть бабусі й дідусі, бо мама чи тато — на війні, захищають незалежність. Маємо памʼятати: і сьогоднішнім святом знань завдячуємо Збройним Силам України. Під їхнім захистом — є надія і віра: у дітей, у студентів, у дорослих», – написав Петро Порошенко на своєму телеграм-каналі.
«Величезна вдячність тим, хто робить реальним українське майбутнє. Щоб українські діти росли та навчалися під мирним небом України. Щоб наступне покоління не знало, що таке війна», – зазначає Порошенко.
«Низький уклін вчителям та викладачам, які, не зважаючи на варварські обстріли росіян, перебої зі світлом та звʼязком, продовжують працювати та навчати. А новому поколінню хочу побажати знати українську мову, історію. Бо це — база, ґрунт, фундамент. Вірте в ЗСУ та знайте, ми обовʼязково Переможемо!», – написав п’ятий Президент.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)