![У Рожищенській громаді відбудеться Спартакіада серед працівників закладів освіти](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/g/6h/qcgb24-54d7m6wlz22bqtwj7rbqba4uwlhzl6hg.jpg)
У Рожищенській громаді відбудеться Спартакіада серед працівників закладів освіти
Заходи заплановані на четвер
З нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту на базі КУ «Рожищенська дитячо-юнацька спортивна школа» 7 вересня 2022 року відбудеться Спартакіада серед працівників закладів освіти громади.
Про це йдеться на сайті Рожищенської міськради.
«День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя. А участь працівників освіти у спортивній Спартакіаді стане позитивним прикладом для їх вихованців щодо важливості у житті людини занять спортом та ведення здорового способу життя», - йдеться у дописі.
Читайте також: Волиняни візьмуться за велике прибирання.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)