![На Рівненщині на проїжджій частині травмувався літній чоловік](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/ic/x6u5vz-0x0-1279x853-tormlmpi5le4mqjzsgqhrkkiwqrdricc.jpg)
Травми були незначні, чоловік від медичної допомоги відмовився.
На Рівненщині на проїжджій частині травмувався літній чоловік
Дубенські патрульні надали домедичну допомогу громадянину, що травмувався
Учора вночі, близько 2-ї години, патрулюючи село Набережне Дубенського району екіпаж помітив чоловіка, який лежав в безпорадному стані на проїжджій частині. Під час спілкування з 77-річним мешканцем села з'ясувалось, що він впав з велосипеда та травмувався.
Про це повідомляє Патрульна поліція Рівненської області.
Патрульні оглянули чоловіка, надали домедичну допомогу, перебинтували, і оскільки травми були незначні та чоловік від медичної допомоги відмовився, то супроводили його додому.
Читайте також: У місті на Рівненщині горіла квартира в багатоповерхівці.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)