![Волинські рятувальники отримають новий досвід в Польщі](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/gl/y3uibq-128x-1-1081x721-6ecndovcwdfsutos7racwkkchv2spglc.jpg)
Міжнародні пожежні маневри Chojna 2023 – чергові маневри, спрямовані на підвищення ефективності вогнеборців-добровольців у рятувальних операціях.
Волинські рятувальники отримають новий досвід в Польщі
Рятувальники Рівненщини та Волині беруть участь у міжнародних практичних навчаннях «Chojna 2023», які проходять в Західнопоморському воєводстві Республіки Польща
Міжнародні пожежні маневри Chojna 2023 – чергові маневри, спрямовані на підвищення ефективності вогнеборців-добровольців у рятувальних операціях та взаємодії підрозділів із колегами з-за кордону.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Рівненській області.
Сценарій маневрів розбитий на кілька етапів – пожежна тактика (пожежі житлових і господарських будівель), рятувальна тактика (імітація ДТП з постраждалими), будівельні катастрофи та надання кваліфікованої першої медичної допомоги. У маневрах візьмуть участь рятувальники підрозділів з Польщі, Німеччини (Шведт), Чехії (Сусіце) та України (Рівненська та Волинська області) та Нідерландів (Остербек). Це партнерські підрозділи, які співпрацюють з ДПС «Чойна».
Міжнародні пожежні маневри в Хойні проводяться регулярно з 2016 року на полігоні Добровольчої пожежної служби Хойна, розташованому на території колишнього аеропорту в Хойні.
Міжнародні протипожежні маневри в Хойні – єдині подібні протипожежні навчання в Польщі, які з кожним роком викликають все більший інтерес на міжнародній арені.
Читайте також: На Волині поліцейські крутезно привітали Луцьк із 938-им днем народження!.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)