![На Любешівщині екологи були шоковані виглядом рекреаційних пунктів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/qa/soifum-kjd5p4cbu2phai4fmxmmwnjfzokkmqa6.jpg)
Чисто!
На Любешівщині екологи були шоковані виглядом рекреаційних пунктів (Фото)
Одним із напрямків роботи національних парків – є огляд рекреаційних пунктів, підтримання їх в гарному стані та прибирання від сміття прилеглих територій
Про це йдеться на сторінці Національного природного парку «Прип’ять-Стохід» у Facebook.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/c/vm/3f7tol-0x0-2048x1152-o7zupiigfv5w2w4evotnnj3djtu7qvmc.jpg)
«Минулого тижня оглянули рекреаційні пункти озера Люб'язь: «Лядина», «Хочет» «Лагуна». Та були приємно враженні, чистотою рекреаційних зон. Люди уже починають розуміти, що чистота довкілля залежить від кожного з нас.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/6/fs/ccnl5z-0x0-2048x1152-vv335gyrxta5bkyzzipg6r6xajzjlfs6.jpg)
Тому висловлюємо вдячність відпочиваючим, які не лишають сміття на відкритих просторах та несуть до смітників, або в кращому варіанті забирають із собою.
Так природа не відчує негативного впливу діяльності людини», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/qf/q5bt66-0x0-2048x1152-yp4hebv6tpzwfoy5em4kyehotjtpiqfg.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)