![Погрожували пістолетом та відібрали 2000 євро: трьох волинян судитимуть за розбій](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/c/ql/srbdbm-oauh3bnkryb4uguari73vndcua7bzqlc.jpg)
Погрожували пістолетом та відібрали 2000 євро: трьох волинян судитимуть за розбій
Прокурори Луцької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення трьома волинянами за попередньою змовою групою осіб розбою в умовах воєнного часу (ч.4 ст. 187 КК України)
Уночі 03 червня 2023 року спільники (23-, 25- та 36-річний жителі Луцького району) проникли у будинок до мешканки селища Цумань.
Погрожуючи пістолетом, вони відібрали у 53-річної жінки 2000 євро та втекли.
Згодом з'ясувалося, що злочин молодики ретельно планували, вивчили спосіб життя потерпілої, знали, що у помешканні не буде інших людей, приїхали на місце автомобілем заздалегідь, а опісля спалили своє взуття та одяг, аби приховати сліди.
Подальшу долю обвинувачених у вчиненні цього злочину вирішуватиме суд.
Досудове розслідування: Луцьке РУП ГУНП в області.
Довідково: згідно із санкцією ч.4 ст. 187 КК України за розбій, вчинений в умовах воєнного часу, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.
Пресслужба обласної прокуратури
Читайте також: Лишились пеньки дубів і грабів: на Волині розслідують, хто наробив збитків у лісі на понад 7,5 мільйонів гривень.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)