![У волинській громаді на благодійному заході для ЗСУ зібрали понад 65 тисяч гривень (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/j/fq/kkw7vx-4w5gpb5kkafgkjt2z2prpouw5q2nrfqj.jpeg)
Центром патріотично-концертної програми став Колодеженський ліцей.
У волинській громаді на благодійному заході для ЗСУ зібрали понад 65 тисяч гривень (Фото)
14 вересня у селі Колодеже Городищенської громади відбувся благодійний мистецький захід «Сила України в єдності людей» на підтримку ЗСУ
Центром патріотично-концертної програми став Колодеженський ліцей, на подвір’ї якого зібралися мешканці округу.
Про це повідомляють на сайті Городищенської територіальної громади.
Організація благодійного заходу пройшла під егідою керівників клубних установ с.Жабче і с.Наталин.
Гостей чекала концертно-мистецька програма та тематична фотозона. Діти могли взяти участь у роботі творчої майстерні. Також учасники заходу милувалися картинами художника Володимира Яницького. Поруч діяв благодійний ярмарок, на якому школярі разом зі своїми наставниками продавали смаколики, а надворі місцеві жителі готували гарячі страви на вогнищі.
Гостей чекала концертно-мистецька програма та тематична фотозона. Діти могли взяти участь у роботі творчої майстерні. Також учасники заходу милувалися картинами художника Володимира Яницького. Поруч діяв благодійний ярмарок, на якому школярі разом зі своїми наставниками продавали смаколики, а надворі місцеві жителі готували гарячі страви на вогнищі.
Місцеві аматори та гості дарували учасникам благодійної акції музичні й віршовані твори. Традиційно, музичний супровід заходу забезпечив духовий оркестр Сенкевичівської мистецької школи.
Усі зібрані кошти (65 420 грн) буде спрямовано на підтримку військових ЗСУ. Варто зазначити, що акція спільна: 37 500 грн було передано жителями с.Жабче, решта – благодійний захід.
Також під час заходу, виручені кошти під час благодійного ярмарку від учнів 11 класу, передали дружині воїна-односельчанина Віктора Тлумача, яка відкрила збір на протидронову рушницю.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/cu/vdmtlg-0x-1-1200x800-6ndyn53m63ielfjuqwwui3yli6fpbcum.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/yd/tscfrv-0x-1-1200x800-dsqwmvgezkxuwdswq66phuh62udn3ydn.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/qa/o3d6dv-0x-1-1200x800-pxgx466ocoyjn4rwdyod4lk2w7gsuqau.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/i/pp/kdkokg-0x-1-1200x800-jwcgh2w7ykmcyu3r7qracgummpsbjppi.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/2z/yrfss6-0x-1-1200x800-gdrcmaclw7umlan3flteiga4jbbr62ze.jpeg)
Читайте також: «На Волині закликають долучатися до генерального прибирання».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)