Курси НБУ $ 41.06 € 45.50
Волинська збірна виборола 3 місце на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах

Разом до Перемоги!

Пишаємося гарними результатами волинян, адже вони вкотре довели, що здобувають навички, які дають змогу змагатися нарівні із олімпійськими спортсменами

Цьогоріч область представляли спортсмени з інвалідністю: Анастасія Смідюк, Ілона Варковець та Богдана Конашук.

Про це повідомляє Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Волинь.

В останній змагальний день Анастасії Смідюк вдалося зайняти призове місце - спортсменка виборола бронзову медаль у кросі (4 км).

За результатами змагань, які з 13 по 17 вересня проходили у с.Яворів (Західний реабілітаційно-спортивний центр НКСІУ), Волинській збірній вдалося посісти 3 місце у командному заліку. Таким чином, до скарбниці області додалося 167, 5 рейтингових очок.