![Олексій Арестович вперше назвав причину розлучення з двома дружинами](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/6/im/voyh2m-o5f6frytd2gnxwfzwlk67qwqdgqvdim6.jpeg)
Олексій Арестович.
Олексій Арестович вперше назвав причину розлучення з двома дружинами
Також він прокоментував стосунки з третьою дружиною Анастасією
Колишній радник Офісу президента Олексій Арестович вперше розповів, чому розлучився з першою та другою дружинами.
Він переконаний, що причиною розриву стало різне бачення на майбутнє. Зокрема, це проявилося найбільше у вихованні дітей. У колишніх дружин було одне бачення щодо виховання доньок, а в Арестовича зовсім інше.
«У мене є теорія, яка полягає в тому, що люди розлучаються, коли починають жити різним майбутнім. Це єдина справжня причина розлучень. Є стартові причини, які запускають, наприклад, подружня зрада, фінанси, скандали. Але насправді – це різні світи», - сказав Арестович в інтерв'ю Аліні Шаманській, пише ТСН.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/zl/qnvxi5-0x0-1280x719-5y46fh7nd6xfct2zisrur7a6m2b77zlh.jpeg)
За словами блогера, він першим йшов від дружин, хоча навіть мав почуття до них. Однак Арестович розумів, що так буде краще не лише їм, а й дітям. Після розлучення блогер залишився в чудових стосунках з колишніми та допомагає їм матеріально.
«Я просто розумів, що не варто жити разом, тому що ми руйнуємо одне одного, і це все впливає на дитину. Я розлучався, коли в мене були почуття до цих жінок. Я просто розумів, що далі не треба, буде гірше», - зазначив Арестович.
Блогер також зізнався, що й з третьою дружиною Анастасією у них є розбіжності у вихованні сина, але вони не суттєві, тож жодним чином не впливають на їхній шлюб.
![Третя дружина Олексія Арестовича - Анастасія.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/qp/ahgbwn-0x0-2240x1462-sj7z3fk5bxppgadmiwkewasqnfznrqpo.png)
«Трішки перегинає палицю, бо це мама. Але я став старішим і мудрішим. Та й не такі вже у нас розбіжності. Ми з Настею дуже збігаємося, тому розбіжності можемо перетерпіти. Але я їй іноді можу сказати, робимо не так, робимо так», - поділився блогер.
Зазначимо, Олексій Арестович був тричі одруженим. Від попередніх двох шлюбів він має двох доньок. Нині Арестович одружений із підприємницею Анастасією, яка народила йому сина.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)