«Укрпошта» випустить нову марку
25-го вересня «Укрпошта» оголосила про випуск марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною»
Новий благодійний поштовий блок (збір на дрони), на який відкривається передзамовлення 25-го вересня, включає зображення Challenger 2, Leopard 2, Patriot, CAESAR та M2 Bradley.
Про це генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомив у фейсбуці.
«Друзі, в кінці минулого тижня ми усі із задоволенням спостерігали за тим, як ракети Storm Shadow перетворились на «хоть камни с неба» та влучили у штаб тимчасово розквартированого флоту росії у нашому Криму. Ну, і Президент привіз чергові подарунки від наших іноземних партнерів», — написав Смілянський.
За його словами, на честь цього «Укрпошта» оголошує випуск марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною».
«Одразу відповім, чому ще немає ATACMS, Storm Shadow, Taurus і т.п. Ракетна серія обов’язково буде, але трохи згодом. Чесно кажучи, я уявляю, як важко нашим дипломатам отримувати зброю, бо навіть нам отримати всі погодження на цю марку зайняло багато часу. Колись про рівень цих погоджень можна буде написати книгу Але головне – результат, і тепер вже можна сказати, що марка створена командою Укрпошта, за сприяння Офіс Президента України, Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача ЗСУ, а також посольств США, Великої Британії, Німеччини та Франції в Україні», — додав Смілянський.
Читайте також: «Учитель року - 2024»: на Рівненщині стартує реєстрація учасників.