![На Волині розпочав свою дію 55-ий клас безпеки](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/a/4q/udetem-0x17-1280x853-uz57zrwwanvhwwqbe3o5esi5qln2a4qa.jpg)
Діти могли спробувати себе у ролі рятувальника й оглянути техніку ДСНС.
На Волині розпочав свою дію 55-ий клас безпеки
27 вересня відбулося відкриття класу безпеки у ліцеї села Прилісне
Клас обладнаний мультимедійними засобами, навчальними макетами та спеціальною літературою.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
У найближчому майбутньому у стінах класу на дітей чекають зустрічі із рятувальниками, поліцейськими та фахівцями інших галузей, які ділитимуться досвідом та навчатимуть підростаюче покоління основам безпечного життя.
У пілотному занятті в класі безпеки взяли участь співробітники ГУ ДСНС України у Волинській області, представники поліції та органів влади. Крім того, на подвір’ї закладу освіти рятувальники розгорнули навчальну платформу, де діти могли спробувати себе у ролі рятувальника й оглянути техніку ДСНС.
Читайте також: На Волині рятувальники проводили евакуацію учнів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)