Вічна пам’ять і слава Героям!
Чорна звістка облетіла Волинь: підтвердили загибель ще трьох захисників
Віддаймо останню честь Героям!
2 жовтня в трьох громадах Волинської області повідомили, що у боях з російськими військами загинули ще троє наших земляків.
Це – Олександр Свись, Артур Новосад і Олександр Януль, інформує «Суспільне Луцьк».
Артур Новосад
У Турійській громаді оголосили триденну жалобу у зв'язку із загибеллю військовослужбовця Артура Новосада. Полеглому бійцю, уродженцю села Дуліби було 26 років.
![Артур Новосад.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/ge/yrezwz-0x0-794x446-hikj5faj3svbvtbxpzwpos32uh3fageu.jpg)
Волинянин служив у війську з червня 2023 року. Загинув 27 вересня під час виконання бойового завдання на Донеччині. У Артура Новосада залишилися матір і брат.
Олександр Януль
Про втрату також повідомили у Цуманській громаді. Під час виконання бойового завдання у Луганській області загинув 55-річний Олександр Януль.
![Олександр Януль.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/2f/plfmmw-0x0-794x446-wwdqpummjuqu2ub62ym5wc5k3yg372fu.jpg)
Відомо, що боєць загинув внаслідок поранень, отриманих в результаті артилерійського обстрілу позицій ЗСУ поблизу села Діброва. Дату прощання із захисником сповістять пізніше.
Олександр Свись
23 липня 2023 року в районі Пологівського району Запорізької області, під час виконання бойового завдання загинув військовослужбовець Олександр Свись. Як повідомили в Зимнівській громаді, тіло солдата упізнали лише 30 вересня.
![Олександр Свись.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/7o/yceocn-0x0-794x446-atlcro4ups6hmglccyfqywa2l7eqr7o3.jpg)
Бійцю з села Льотниче було 40 років. Відомо, що Олександр Свись служив навідником механізованого відділення. Дату поховання військовослужбовця повідомлять згодом.
Вічна пам’ять і слава Героям!
Читайте також: «Служба безпеки України викрила рецидивіста».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)