![Просять гідно зустріти: громада на Волині завтра попрощається з Героєм](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/k/df/kt53x7-3ro5k3bci7y6s6y2jzezhne7walk6dfk.jpg)
Вічна пам'ять Герою...
Просять гідно зустріти: громада на Волині завтра попрощається з Героєм
За Україну віддав життя воїн Олександр Свись
«Друзі, жителі Зимнівської та Володимирської громади, прошу гідно зустріти коридором шани кортедж з тілом загиблого Героя, Олександра Свися.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/td/qzdgbu-0x0-1200x1600-57hbw4znymtien63eh5o5w5y7mdtgtd5.jpg)
05 жовтня 2023 року, 0 9:30 кортедж з тілом загиблого воїна буде прямувати від моргу (вул. Гоголя), по вул. Ковельська до домівки загинувшого Захисника - с. Льотниче (вул. Лесі Українки, 73), після чого прямуватимемо до Юріївської цервки (Свято-Георгіївська), що знаходиться за адресою м. Володимир, вул. Поліської Січі.
Після служби, кортедж прямуватиме до с. Овлочин, Оваднівської територіальної громади, де і відбудеться поховання нашого Героя», – повідомляє В'ячеслав Католик у фейсбуці.
Читайте також: Лучани попрощалися із сержантом, який загинув від тяжких поранень (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)