![На Волині «ліквідовували аварію» на комунальному підприємстві](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/on/grm4ej-0x89-1080x720-vy6evtwwejjwt6kwskvn6ofcwjtafonl.jpg)
На Волині «ліквідовували аварію» на комунальному підприємстві
На Ковельщині відпрацьовували алгоритм дій з ліквідації надзвичайної ситуації
У Ковельському районі вчора, 3 жовтня, відбулись комплексні практичні навчання з відпрацювання алгоритму дій аварійних служб у разі виникнення надзвичайної ситуації, яка, за легендою, виникла на котельні одного з комунальних підприємств.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/vn/cvrvlb-0x0-1280x960-fxe7rwf5kmuoywfkw3l3mepdhm6b7vnf.jpg)
У заході взяли участь начальник Ковельської районної військової адміністрації, заступник Ковельського міського голови - керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації, представники районного та обласного управлінь ДСНС України у Волинській області, Ковельського районного управління поліції ГУ НП України у Волинській області, керівники і працівники міських комунальних підприємств, служб енергозабезпечення та екстреної медичної допомоги. Також у навчанні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування району та представники комунальних підприємств усіх територіальних громад Ковельщини.
Про це інформує Ковельська районна державна адміністрація.
Усі задіяні в ліквідації надзвичайної ситуації, для якої було обрано один із найскладніших сценаріїв, підрозділи рятувальних сил, представники комунальних підприємств, організацій, правоохоронних органів не лише забезпечили своєчасне прибуття на місце уявної надзвичайної ситуації, а й професійно, у чіткій взаємодії виконали завдання з ліквідації її наслідків, відновлення енергопостачання на об’єкті, надання екстреної медичної допомоги потерпілим.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/k/or/6jcsfn-0x0-1080x810-lsgne4e2v72u36aebwbhsh6vhekeqork.jpg)
По завершенні практичної частини навчань начальник Ковельської районної військової адміністрації подякувала усім учасникам ліквідації уявної надзвичайної ситуації за високий рівень готовності, який у мирних умовах і під час війни вони неодноразово демонстрували в ході реальних надзвичайних подій. Присутні мали можливість оглянути задіяну техніку, засоби та обладнання різних аварійно-рятувальних служб.
Читайте також: За минулу добу вогнеборці ліквідували п'ять пожеж на Рівненщині.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)