![«За мужність»: прижиттєву нагороду волинського воїна передали його вдові](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/4/cq/iv5lfb-mub4c5v6wbuzpqdhrfagbd4y6beahcq4.jpg)
«Ваш чоловік назавжди залишиться прикладом мужності».
«За мужність»: прижиттєву нагороду волинського воїна передали його вдові
Волинянин Віталій Шевчук, військовослужбовець Нацгвардії України, поліг у боротьбі за свою країну
27 січня 2023 року його родині зі скорботними урочистостями передали посмертну державну нагороду – орден «За мужність» ІІ ступеня.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/lw/etxq2o-0x-1-1200x800-v5g43xr4m5rjzuklkcv5muc5qjoeplwn.jpg)
Однак гідність Героя та його доблесть на полі бою за життя була також удостоєна ордена. Сьогодні відзнаку воїна передав у руки дружини Віталія Шевчука очільник Волинської області, інформують у Волинській ОВА.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/dl/p4z5ow-0x-1-1200x800-36ji6se4ukarjkghhgykhkoiu3g5adlu.jpg)
«Ваш чоловік назавжди залишиться прикладом мужності. Розповідайте побільше, яким він був за життя. Нехай люди, а особливо молодь, знають на кого рівнятися», – сказав Юрій Погуляйко.
Пам’ятка: Указом Президента України Володимира Зеленського № 168 від 25.03.2022 року захиснику було присвоєно орден «За мужність» ІІІ ступеня. На жаль, нагорода не застала свого Героя. Віталій Шевчук загинув у квітні минулого року при обороні Маріуполя. Орден отримали його дружина та син.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)