![Було задіяно 8 одиниць техніки: на Волині «працювали» надзвичайники](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/u/4c/3r67ak-0x0-2048x1365-6q5e6dxpvfuts6eeoanye3ybkzof74cu.jpg)
Було задіяно 8 одиниць техніки: на Волині «працювали» надзвичайники
Вчора, 4 жовтня, в області відбулися навчання сил і засобів цивільного захисту на одному з об'єктів теплопостачання
«Невдовзі розпочнеться опалювальний сезон і необхідно бути готовим до надзвичайних ситуацій різного роду. Саме тому вчора, 4 жовтня, в області відбулися навчання сил і засобів цивільного захисту на одному з об'єктів теплопостачання.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/hr/aifowv-0x0-2048x1366-aasodef3yjheuuee65wo2rmtqo5ffhrn.jpg)
Зокрема, волинські рятувальники практично відпрацювали сценарій ліквідації пожежі та проведення аварійно-рятувальних робіт на одній із котелень Луцька, адже особлива увага сьогодні - до населених пунктів із централізованим теплопостачанням.
У навчаннях взяли участь понад 30 рятувальників, залучено 8 одиниць техніки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/a/wj/txatcg-0x0-2048x1367-vcscghqtnzbbzkst76zw6lq27lcvpwja.jpg)
По завершенні відбулося виїзне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, учасники якої підбили підсумки навчань та деталізували усі аспекти дій органів управління та сил Луцької місцевої ланки Волинської територіальної підсистеми з ліквідації небезпек такого характеру», – написав Юрій Погуляйко у фейсбуці.
Читайте також: На Волині «ліквідовували аварію» на комунальному підприємстві.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)