![Чотирьох воїнів Камінь-Каширської громади нагородили посмертно](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/mc/nzgnbq-21x0-810x540-ihsgnwuwxvudrlywpb26jdni4fxeumcm.jpg)
Чотирьох воїнів Камінь-Каширської громади нагородили посмертно
Ці прізвища будуть закарбовані в історії назавжди, бо наші визволителі зробили набагато більше, ніж могли: боронили українські родини, прикриваючи нас від удару своїм вогнем, і, зрештою, заплатили за свободу батьківщини найвищу ціну — власне життя
З нагоди Дня захисників та захисниць військовослужбовців відзначили орденами «За мужність» III ступеня посмертно, - про це пише газета «Полісся».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/ow/44fw5h-0x0-1166x1001-7s4jeyvse2mqm4mmv5mfert544u6cowr.jpg)
Для камінь-каширця Святослава Троцюка бойовий шлях почався ще з 2015 року. Пройшовши пекло війни в найгарячіших напрямках фронту, герой поліг під час ворожого мінометного обстрілу 4 липня в районі населеного пункту Берестове на Донеччині.
Тихий спочинок на рідній землі Святослав знайшов через чотири місяці після загибелі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/37/herwwh-0x-1-1170x1010-ts7f2uylxkcs3q6a4mhmnwitnwaqx37n.jpg)
Відважно обороняв Україну від ворогів, раз по раз продовжуючи військовий контракт, житель Бузак Анатолій Шевчик.
Солдат зумів вистояти прицільні сутички з окупантом на Київщині, Запоріжжі, а згодом на Луганщині. Втім безжальна війна покликала мужнього воїна ще й на Харківщину, де під час виконання бойового завдання 25 лютого 2023 року обірвалася життєва струна земляка.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/g6/54na5f-0x0-1170x982-shzf32rraxc5llqo6qutcjc7dsni4g6w.jpg)
Олександр Парфелюк з Яловацька із перших днів повномасштабної війни в складі 14 бригади подався на фронт. Та майже через рік кровопролитного протистояння боєць віддав життя, б’ючи рашистів в Харківській області.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/so/wigdf7-0x0-1170x986-mio5kax6ucixuegry37tusjuabbj5sot.jpg)
Військовослужбовець із Фаринок Сергій Багнюк запам’ятався побратимам як надзвичайно мудрий і розважливий друг, котрий міг підбадьорити в скрутну мить і допомогти не лише словом, а й ділом. Навіть у найважчі моменти воєнних реалій його не полишало блискуче почуття гумору, що завжди рятувало бойових товаришів від психологічного навантаження. Смертю хоробрих боєць поліг на Харківщині.
Вічна пам'ять і слава Героям...
Читайте також: «За мужність»: прижиттєву нагороду волинського воїна передали його вдові.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)