![Ківерцівська громада придбала екскаватор для бійців 100 бригади](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/uy/ho4lmp-0x438-1536x1024-l5luihdjgxclrfk5vzeqifknkq3pzuyl.jpg)
Допомога дуже важлива.
Ківерцівська громада придбала екскаватор для бійців 100 бригади
Кожен працює на своєму фронті
Згідно запиту командира 100-ої окремої бригади територіальної оборони за кошти міського бюджету, за підтримки міського голови Олександра Ковальчука та депутатів Ківерцівської міської ради, було придбано міні-ескаватор Bobcat Е37, вартістю 2 мільйона 692 тисячі гривень.
Дана техніка є необхідністю на фронті для копання траншей та окопів. Адже кожен метр фронту на Сході України - це голі степи. Тримати оборону в таких умовах можна лише вкопуючись у землю. Цей міні-ескаватор легкий, мобільний, економний, транспортабельний та одночасно досить потужний, повідомляє Ківерцівська міськрада.
Також ескаватор оснащений двома додатковими ковшами.
Міні-ескаватор Bobcat E37 вже завтра попрямує на передову до військовослужбовців 100 ОБр ТрО.
Читайте також: Волинянин виготовляє потужні зарядні станції для бійців, що воюють на передовій.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)