Цей акордеон Валентину Осоховському подарував його тато.
На Волині розшукують першого шерифа поліції, який не виходить на зв’язок
Бо цей телефон уже від опівночі гарячий від дзвінків побратимів
Одним словом: сьогодні на Горохівщині вітають офіцера з душею музиканта.
Щирі вітання з Днем народження линуть до Валентина ОСОХОВСЬКОГО.
Свого часу майор міліції Валентин Осоховський був першим шерифом Мар’янівської селищної ради колишнього Горохівського району і одним із перших дільничних офіцерів поліції України.
Шановний Валентине Васильовичу!
![Цей акордеон Валентину Осоховському подарував його тато. Фото Лесі ВЛАШИНЕЦЬ.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/v/uf/d2yqux-0x0-562x430-p4ebgep5cy7ttmczxusmxikjiie62ufv.jpg)
Імениннику! Друже! Сердечно вітаємо з 56-річчям!
Ваші професійні якості свого часу відмінно слугували рідному краю, а на заслуженому відпочинку Ви завжди незмінно хороший друг, неймовірно товариський чоловік честі, слова і діла, душа кожного добропорядного товариства.
Нехай усе у Вас буде гаразд: багатійте здоров’ям, авторитетом, повагою за щиру вдачу і готовність прийти на допомогу, за людяність, відвертість і дружелюбність.
Нехай настане мир, Ви візьмете в руки акордеон і заграєте на честь Перемоги України багато гарних пісень! Ми, Ваші друзі, дасть Бог, усі будемо поруч! Многоліття Вам зичимо з найдорожчими людьми! З роси і води!
Друзі з Горохова і газети «Волинь».
А подарунком від нас нехай стане це архівне відео і пісня на честь справжнього офіцера – Валентина Осоховського.
Читайте також: «Горохівським міліціонерам гуртом навіть в ополонці тепло (Фото, відео)».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)