![У Луцьку відбулася акція на підтримку полонених захисників Маріуполя](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/k5/jic7zm-z7dghtdnoxl4olnktnzwa2m7cut6xk5n.jpg)
З Луцька учасники автопробігу вирушать до Рівного.
У Луцьку відбулася акція на підтримку полонених захисників Маріуполя
13 жовтня більше 50 людей взяли участь в акції на підтримку полонених захисників Маріуполя у Луцьку
На Театральному майдані зібралися родичі та друзі полонених, які долучилися до Всеукраїнського автопробігу «Волю захисникам Маріуполя».
Луцьк — п’яте місто, де відбувається акція на підтримку українських військовополонених, розповіла Суспільному співорганізаторка заходу Анна Пажера.
«Ми влаштували автопробіг з Києва до Львова і назад у Київ. Розказуємо про нашу біду, яка є бідою усієї України, про наших полонених, тому що люди не мають забувати, а хто їм може нагадати, як не рідні військовополонених», — зазначила співорганізаторка.
![Співорганізаторка акції Анна Пажера.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/t3/g7dwza--1x0-794x447-wlj4wezamgsvq32cqkt76lmljyaqct3h.jpg)
23-річний син ковельчанки Світлани Богдан, який обороняв завод «Азовсталь», — у російському полоні. Жінка каже: він мріяв про службу в полку «Азов». В серпні в окупованому Донецьку підконтрольний Росії суд засудив Андрія Богдана до 25 років колонії суворого режиму.
«Зв’язку немає, тільки відео на російських телеграм каналах. Зверталися куди тільки можна. Є віра в те, що він сильний і ми мусимо бути сильними, не маємо права здаватися», — говорить матір.
![Мама полоненого Андрія Богдана Світлана.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/u6/y4z35x--1x0-794x447-4e2u4wdvm3x2oykspalkwbpkou5p2u6g.jpg)
Юлія Щербакова півтора року не має звістки про свого чоловіка, який 18 місяців перебуває у російському полоні. Зі слів жінки, військовий має цукровий діабет, про його стан здоров'я жінка нічого не знає.
«Наші захисники перебувають в нелюдських умовах ми звертаємося до всіх міжнародних організацій, щоб вони почали діяти і щоб наші захисники Маріуполя повернулися додому якнайшвидше», — додала Юлія Щербакова.
![Дружина полоненого Юлія Щербакова.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/l/5d/27ewi2-0x0-794x446-fk66gyfmbnt5obmfqvwu6sfbxex4o5dl.jpg)
«Я 18 місяців не знаю як і де дитина перебуває, — говорить мама полоненого захисника Тетяна Росіна, — Тільки знаю, що один хлопчина ще торік, в лютому бачив його в Оленівці. Я благаю, поверніть дитину додому».
![Тетяна Росіна (справа) зі світлиною свого сина і його бабуся Алла Росіна.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/yf/56475k-0x0-794x446-kpldjj7elt4arnnx3mrelsifq7nu2yfb.jpg)
Зі слів Анни Пажери, акція тривала годину. З Луцька учасники автопробігу вирушать до Рівного.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)