![Майдан став на коліна: Луцьк попрощався із загиблим Героєм Андрієм Савчуком](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/f/x4/myazmt-b2kkfk6n5izyq3atmnedj42aj6oahx4f.jpg)
Вічна пам'ять Герою.
Пульс дня
Майдан став на коліна: Луцьк попрощався із загиблим Героєм Андрієм Савчуком
Сьогодні у Кафедральному соборі Святої Трійці провели чин відспівування Андрія Савчука 23.11.1989 року народження, котрий загинув на війні з російським агресором
Це сталося 8 жовтня поточного року в районі населеного пункту Кліщіївка Донецької області.
Провести Героя в останню дорогу прийшли секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко, родина, побратими військовослужбовця, а також чимало лучан. Коли домовину з тілом патріота винесли на Театральний майдан, де чекав жалобний кортеж, присутні в знак подяки за подвиг Андрія Савчука, стали на коліна, інформує міська рада.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/ws/fkmihc-0x0-700x467-w366bjpyilqaiu2bqmtuc27amck54wso.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)