![У Луцьку водійка «BMW» збила неповнолітнього хлопця](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/m5/d34uaa-0x35-1495x996-6healzxpl3wrsg7fhlqkcjbju4pcrm5i.jpg)
Триває слідство.
Людина і суспільство
У Луцьку водійка «BMW» збила неповнолітнього хлопця
Учора, 16 жовтня, по вулиці Чернишевського 49-річна ковельчанка, керуючи автомобілем BMW 320D, здійснила наїзд на пішохода, 17-річного жителя обласного центру
Хлопець раптово вибіг на проїжджу частину за межами пішохідного переходу.
Про це повідомляє Сектор комунікації поліції Волинської області.
Внаслідок ДТП його з тілесними ушкодження госпіталізували.
За фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Слідство триває.
Читайте також: На Волині у пожежі загинув чоловік.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)