![У Ковелі за кредит термоізолюють 7 об’єктів, включаючи приміщення міськради](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/vl/ai4ehr-hqypzasoryakzs6lwvq6a4tfrkdbcvlb.jpg)
Ковель сподівається на кредитну позику від Європейського інвестиційного банку.
У Ковелі за кредит термоізолюють 7 об’єктів, включаючи приміщення міськради
Також буде утеплено пологовий будинок та рай лікарню
Про це інформує міський голова Ігор Чайка.
«Сьогодні Ковель відвідали представниці команди технічної підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (ПРООН).
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/yy/kxpbig-0x0-2048x1536-pjvk2reqmee7n2rdgxmvb4mvouhxbyyf.jpg)
Аналітик з енергетичних аудитів Валентина Гуч-Денисенко та інженер-аналітик Анастасія Криволапова побували на об’єктах, які Ковельська міська рада має намір термомодернізувати через надання кредитної позики від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).
Це – перший візит у місто в межах нашої взаємодії, на яку маємо великі сподівання.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/zd/xm7hsl-0x0-2048x1536-brmppwe6pwd5qmsvoxuv6isxnzylizd5.jpg)
Сім обʼєктів нашої громади пройшли успішний відбір для подальшої участі в Програмі «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Основна її мета – підвищити енергоефективність громадських будівель українських міст: закладів охорони здоров’я, освіти, спорту, культури, адміністративних будівель.
Йдеться, зокрема, про термомодернізацію:
= дитсадка №9 «Пролісок»
= ліцею №7
= школи №12
= головної будівлі центральної районної лікарні
= клініко-діагностичної лабораторії центральної районної лікарні
= пологового будинку
= адміністративної будівлі міської ради.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/x/f6/areriz-0x0-2048x1536-cnemfidq7t3zigmmlaqahirscs6m7f6x.jpg)
У кожному закладі – окремий перелік робіт, які плануємо виконувати, зважаючи на поточну ситуацію та потреби в контексті енергоефективності.
Технічні експертки відвідали кожну з локацій разом із представниками міськради. Оглянули будівлі, які у майбутньому будуть термомодернізовувати, з'ясували деталі, які їх цікавили.
Важливо зауважити, що наразі усі ці будівлі – доволі енергозатратні. Залучення фінансового ресурсу на енергоефективні заходи дасть змогу не лише покращити умови, але й суттєво економити на оплаті за енергоносії.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/2v/hrhaue-0x0-2048x1536-m2iykgxdvycpko4mf4cltbgu663iy2v3.jpg)
Наступний етап відбору – оцінка кредитоспроможності. Сподіваюся, що усі етапи пройдемо й зможемо якнайшвидше перейти до оформлення договір та початку робіт.
Розпочати і завершити роботи плануємо у 2024 році», - пише мер.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)