![Патрульні Рівного склали адмінматеріали на п'яного водія](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/3i/cnfcdk-0x87-1280x853-w4m2ksztjc2xzjmjcmwwjxeiqy44c3il.jpg)
Патрульні Рівного склали адмінматеріали на п'яного водія
Він в'їхав у дерево
Сьогодні, близько 6-ї ранку, заявник повідомив, що на вулиці Дубенській авто врізалося у дерево. Патрульні одразу вирушили на місце події, де дійсно виявили авто Hyundai Sonata та чоловіка, який спав біля цієї автівки.
Під час спілкування зʼясувалося, що він і є керманичем авто. Допомоги медиків, на щастя, чоловік не потребував, однак інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп'яніння та запропонували пройти огляд на стан сп'яніння.
Повідомляє патрульна поліція Рівненської області.
33-річний водій погодився, результат — 2,44 проміле.
На керманича інспектори склали протоколи за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування у стані сп'яніння) та ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
Читайте також: «Окупанти стягують резерви з усієї росії, щоб прорвати оборону ЗСУ на Донбасі».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)