![Школярі із Ковельщини закупили 6 дронів для ЗСУ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/d/n3/ms7mzb-1x0-1021x681-nhj6ikxpiibqtc5rjxo3j6fl23fkyn3d.jpg)
Знай наших!
Школярі із Ковельщини закупили 6 дронів для ЗСУ
Учні і батьки Дубівськї громади активно організовували шкільні ярмарки, щоб зібрати кошти для придбання БПЛА
«Шість дронів подвійного призначення придбали діти за кошти, виручені під час проведення осінніх ярмарків у закладах загальної середньої освіти Дубівської громади.
До речі, заклади освіти Дубівської громади першими серед ЗЗСО і громад Ковельщини підтримали ініціативу Ковельської районної військової адміністрації і організували осінні ярмарки та зібрали кошти для придбання дронів.
![Молодці!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/iq/anfdmc-0x0-1600x1200-6o6xlitjq56fnabfcss67wcgxekh4iqg.jpg)
Вчора у стінах Дубівської сільської ради за участі керівництва Ковельського району, місцевої влади, керівників закладів освіти та представників батьківської спільноти, учні Дубівського ліцею, ліцею села Вербка та Облапського ліцею урочисто передали 6 дронів представникам нашого Ковельського 54 батальйону 100 окремої бригади територіальної оборони.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/je/7zrkzx-0x0-4128x3096-rfbt23cexe4stwzrpmlvkcf7a4mrnjeq.jpg)
Дякуємо здобувачам освіти, педагогам та батькам за небайдужість і суттєву підтримку наших військових!
Віримо в Збройні Сили України!
Наближаймо Перемогу разом!» – йдеться на сайті Дубівської громади.
Читайте також: Мер Луцька прокоментував інформацію про закупівлю дронів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)