![У місті на Волині викрали прапори, встановлені у пам’ять про загиблих Героїв (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/tk/t2mtni--1x784-800x533-rdzddcthyqyf57spe3or5bmh2wf4htkr.jpg)
Навіщо таке робити?..
У місті на Волині викрали прапори, встановлені у пам’ять про загиблих Героїв (Фото)
Акт вандалізму стався у Ківерцях
У ніч з 29 на 30 жовтня на «Меморіалі слави» та у сквері Героям «Євромайдану» в місті Ківерці невідомі особи викрали 13 символів держави разом з флагштоками, які символізують нашу національну гідність та пам'ять про наших героїв, які віддали своє життя за незалежність України.
Про це інформує Ківерцівська міська рада.
Ця подія не лише обурлива, а й не припустима в наш час, адже вандалізм та крадіжка прапорів з Меморіалів пам'яті є не тільки порушенням закону, але й проявом зневаги до воїнів, які боронили і боронять нашу країну від окупантів. Такі вчинки сильно ображають та порушують суспільну гідність.
Ківерцівська міська рада звернулась до поліції з проханням встановити осіб зловмисників з подальшим притягненням до відповідальності та відшкодуванням заподіяних збитків.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/m2/qvjg57-0x0-800x800-n6o5s4ms6thi3cicejz6usmh5xpfdm2z.jpg)
«Якщо ви маєте будь-яку інформацію, яка може допомогти в розслідуванні даного випадку, будь ласка, негайно повідомте поліцію», - йдеться у дописі.
Читайте також: У місті на Волині вандали зруйнували паркан (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)