![Волиняни долучаються до навчання з національного спротиву](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/4y/qsig7e-0x150-1800x1200-linjtmfmqa46ifudih7bvfgkxfk434yp.jpg)
Досвідчені інструктори НТЦ «Тернове поле» провели навчання з азів користування зброєю, тактичної медицини та екіпірування бійців.
Волиняни долучаються до навчання з національного спротиву
У межах виконання Програми заходів національного спротиву з метою сприяння обороні України у Володимир-Волинській громаді реалізується комплекс дій, спрямованих на максимальне залучення цивільного населення до навчань з основ оборони та тактичної медицини
8 листопада члени ДФТГ Володимирської громади, а також вчителі предмета «Захист України» та небайдужі мешканці пройшли у Луцьку планові навчання із підготовки населення до національного спротиву. Досвідчені інструктори НТЦ «Тернове поле» провели навчання з азів користування зброєю, тактичної медицини та екіпірування бійців.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
Також нагадаємо, що у період із січня по березень 2023 року більш як 900 осіб було залучено членами ДФТГ Володимир-Волинської міської територіальної громади до навчальних заходів із підготовки населення до національного спротиву.
Читайте також: Волиняни зранку милувалися рожевим небом (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)