![Може жити 300 людей: мер Луцька похвалився відремонтованим житлом для переселенців (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/m/67/2kxjwl-e2hakaycs2jmaqhjfmfqqvrmy6glk67m.jpg)
Хоча згідно документів корпус розрахований на 180 людей, у гуртожитку може проживати до 300 внутрішньо переміщених осіб.
Може жити 300 людей: мер Луцька похвалився відремонтованим житлом для переселенців (Фото)
Завершено реалізацію проекту з реконструкції навчального корпусу під гуртожиток для студентів та викладачів з числа ВПО
Про це повідомив міський голова Ігор Поліщук та оприлюднив відповідні фото на своїй сторінці у Facebook.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/m3/grhxvo-0x0-2048x1365-dviat6vq6hriy7j7gaxopbgnnbechm33.jpg)
«Спільно з Луцьким національним технічним університетом успішно реалізували міжнародний проєкт щодо реконструкції одного з корпусів університету під гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб. Цьому посприяла Північноекологічна фінансова корпорація НЕФКО, яка виділила грант у сумі 1,6 млн євро.
Відремонтоване приміщення, що на вулиці Софії Ковалевської, стало житлом для студентів й викладачів, які навчаються чи працюють у технічному університеті. Роботи з переобладнання корпусу тривали рік. Гуртожиток термомодернізовано, замінено усі комунікації, прекриття. Усе робилося «під ключ»: кімнати не лише відремонтовані, а й укомпектовані меблями, побутовою технікою, сантехнікою та кухонним приладдям.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/5/fo/gj276h-0x0-2048x1365-xjlwzusoatyoxfjt2y6ogavsz5wsrfo5.jpg)
Тут є 54 кімнати для студентів, 8 смарт квартир переважно для тих, хто вже живе в парі, та 7 квартир — поліпшеного планування. Окремо є квартира для людей з інвалідністю. У приміщенні повністю забезпечена уся інклюзивність, є підйомники. Зроблено сучасний ремонт: є побутова техніка, окремих квартирах є пральні машини, кухні, санвузли, електроприлади. Створено усі комфортні умови для проживання.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/an/5qincf-0x0-2048x1365-zbacsjxjqpds7s7vti4ughhls3456ane.jpg)
І хоча згідно документів корпус розрахований на 180 людей, у гуртожитку може проживати до 300 внутрішньо переміщених осіб. Поряд з гуртожитком облаштували футбольне поле зі штучною травою та спортивний майданчик.
У деяких квартирах вже проживають студенти та викладачі, тому ми раді, що вдалося реалізувати такий проєкт. Дякую Європейському Союзу та нашим партнерам з НЕФКО», - йдеться у повідомленні.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/mt/a7sqek-0x0-2048x1365-kkasysab4tqudzft77eft6a7dnro6mtd.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)