![Представився кіберполіцейським і ошукав жительку Вараського району на 27 тисяч гривень](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/xg/yfofe3-0x0-910x606-t2adnphpsocemtlq5wldt5ynamezbxgl.jpg)
Представився кіберполіцейським і ошукав жительку Вараського району на 27 тисяч гривень
Правоохоронці наголошують: якщо вам телефонують невідомі і представляються працівниками поліції чи інших установ, пропонуючи здійснити будь-які фінансові операції — перервіть розмову і з’ясуйте усі обставини за діючими номерами телефонів або наберіть 102
До мешканки селища Володимирець зателефонував нібито працівник кіберполіції, запевнив, що сталося втручання в роботу її інтернет-банкінгу та необхідно терміново переказати кошти на інший рахунок.
Повідомляє поліція Рівненської області.
Заразом зауважив, що їй треба звернутися також на гарячу лінію банку, що вона і зробила. Втім, не дочекавшись з’єднання із оператором, пролунав одразу дзвінок: псевдобанкір назвав вигадане прізвище та ім’я, а до озвученої раніше інформації додав, що відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння її грошовими коштами.
Відтак, жінка перерахувала на вказаний аферистами рахунок тисяч гривень.
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також: «На автошляхах Волині працюють дорожники і спецтехніка».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)