![Волинь у скорботних сльозах: на фронті загинули ще четверо військовослужбовців](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/he/mvt3tr-xz47gv3pysgep2srhmibvcycjrfguhev.jpeg)
Героям потрібна наша молитва.
Волинь у скорботних сльозах: на фронті загинули ще четверо військовослужбовців
Світла пам'ять!
25 листопада у громадах Волині повідомили, що у російсько-українській війні загинули ще четверо військовослужбовців: Павло Ткачук, Андрій Віднік, Володимир Янко та Вадим Булавчук.Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.
Суспільне зібрало інформацію про полеглих захисників.
Павло Ткачук
У російсько-українській війні поліг боєць, 31-річний волинянин Павло Ткачук. Про це повідомили в Торчинській громаді. Чоловік проживав у селі Буяни Луцького району.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/g/rg/ykmner-0x0-794x446-mqvwxchf5nuuj4ezhhwy2ukmsmun2rgg.jpeg)
Військовослужбовець загинув 20 листопада 2023 року в ході ведення бойових дій в районі села Новомихайлівка на Донеччині.Про зустріч кортежу та поховання загиблого волинянина у громаді сповістять згодом.
Андрій Віднік
На фронті загинув 42-річний уродженець села Білин Ковельського району Андрій Віднік. Про втрату сповістив Ковельський міський голова Ігор Чайка.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/2/ya/fl2kri-undefinedxundefined-undefinedxundefined-x4mnnsbjkzjxosewj7giemtojoiziya2.jpeg)
Разом із сімʼєю чоловік проживав у місті Рівне. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік долучився до лав Добровольчого формування Рівненської міської територіальної громади № 1.
Із серпня 2023 року Андрій Віднік доєднався до лав ЗСУ та згодом опинився на передовій. Служив у військовій частині морської піхоти. Поліг волинянин 19 листопада внаслідок стрілецького бою з російськими військами біля села Кринки на лівобережжі Херсонщини.
26 листопада з полеглим прощатимуть у його рідному селі на Волині. Траурний кортеж орієнтовно о 13:00 рухатиметься через Ковель вулицями Фестивальна та Стуса, у селі Білин — вулицями Ковельська, Лесі Українки, Лісова та Хилюка.
Літія біля батьківського дому Андрія Відніка у селі Білин розпочнеться орієнтовно о 13:15 — 13:30. Відспівування відбудеться о 14:00 у церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Потому розпочнеться громадянська панахида на території церкви після завершення служби. Поховають захисника на кладовищі у селі Білин Ковельського району.
Володимир Янко
Під час виконання бойового завдання 23 листопада поліг волинянин Володимир Янко, який служив у лавах 14-тої окремої механізованої бригади, повідомили у Велицькій громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/5f/ovzqmi-0x0-794x446-aye63p44ypl6zfrhr5iptp3vlxvnj5fp.jpeg)
Чоловік проживав із дружиною Світланою у селі Мельниця Ковельського району. На якому напрямку загинув військовослужбовець — у громаді не уточнюють.
Чин похорону Володимира Янко, який повертається «на щиті», панахида та скорботне віче відбудеться 26 листопада. Скорботний кортеж прямуватиме з міста Ковель та прибуде в село Мельниця орієнтовного о 09:30 – 09:50. Жителів громади просять востаннє вийти назустріч захиснику та гідно його вшанувати «коридором пошани».
Початок похорону з рідного дому розпочнеться о 10:20. Поховають захисника на кладовищі в рідному селі. На території Велицької територіальної громади оголосили триденну жалобу.
Вадим Булавчук
В Оваднівській сільській громаді сповістили про загибель волинського військовослужбовця Вадима Булавчука. 34-річний боєць проживав у селі Ставки Володимирського району.
Коли та на якому напрямку загинув боєць — у громаді не уточнюють. Чин похорону відбудеться 26 листопада: о 12:15 кортеж з тілом Вадима Булавчука вирушить із Володимира в напрямку рідного села волинянина. Жителів громади та односельчан просять гідно зустріти захисника та організувати «коридор пошани».
Читайте також: «Перед смертельним боєм розвідник врятував 11 мешканців і сфотографувався з котом».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)