![Капелан з Луцька пройшов стажування в Німеччині](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/m5/fmlzvl-keco4o4xozzysq56igdv7ktsmpqzwm5q.jpg)
Разом - до перемоги!
Війна
Капелан з Луцька пройшов стажування в Німеччині
Протоієрей Володимир Труш, настоятель парафії Різдва Йоана Хрестителя, взяв участь у двотижневій підготовці військових священників
На тренувальній базі США навчали капеланських функцій, етики, основ консультування, роботи з травмами за стандартами НАТО, капеланського служіння в країнах Альянсу. Душпастирі ділилися досвідом роботи в умовах бойових дій та працювали з українськими військовими, які навчалися в Німеччині, інформує Волинська єпархія ПЦУ.
У грудні 2021 року Президент України підписав Закон «Про службу військового капеланства». А цьогоріч у квітні в київському храмі Святої Софії – Премудрості Божої відбувся перший випуск військових капеланів.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)