![Волинські сапери отримали допомогу від благодійиків](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/w2/2ehsek-0x0-2047x1365-xqmfupsuskcyz3an5bhgahts7iql5w2v.jpg)
З вірою у Перемогу!
Людина і суспільство
Волинські сапери отримали допомогу від благодійиків
1 грудня керівники Волинське обласне об‘єднання Церкви ХВЄ передали саперам волинського гарнізону ДСНС 10 пар спецвзуття – систем захисту від протипіхотних мін URC Spider Boots
Релігійна громада організувала закупівлю протимінних захисних систем й передала їх волинським рятувальникам.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
Як зазначив начальник ГУ ДСНС України у Волинській області Мирослав Дем’янчук, такі системи захисту ніг від протипіхотних мін значно знижують ризики травмування рятувальників, які розміновують небезпечні території.
Читайте також: У Володимирі розпочне роботу благодійна їдальня.
Реклама Google
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)