![У волинському місті проходить престижний турнір (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/7u/eoxadz-szzqrxzdtjxfipsvo3w7y3u4oirrs7uv.jpeg)
Турнір – дводенний.
У волинському місті проходить престижний турнір (Фото)
У Камінь-Каширському - чемпіонат України з важкої атлетики
Масштабна подія стартувала 2 грудня в місті Камені-Каширському – чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років.
Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю Камінь-Каширської райдержадміністрації.
Змагання проходять серед спортсменів ДЮСШ «Колос». Їх присвятили ЗСУ та пам'яті Андрія Хвесика – першого майстра спорту на Волині. За переможні медалі борються учасники практично з усіх куточків нашої держави.
Начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук спільно з міським головою Віктором Пасем і заступником голови районної ради Сергієм Дмитруком привітали важкоатлетів із початком турніру.
«Наша мала батьківщина завжди радо зустрічає гостей, а нині має велику честь приймати чемпіонат такого значення. Камінь-Каширщина славиться та пишається своїми чемпіонами-важкоатлетами. Шановні учасники, представники тренерсько-викладацького складу, сьогодні ви створюєте справжнє свято спорту. Дякуємо Збройним силам за те, що маємо змогу організувати заходи з особливою атмосферою. Тож кожному з вас бажаю успіхів і великого спортивного майбутнього під мирним небом. Слава Україні! Героям слава!», – мовила Ольга Ващук.
Турнір – дводенний. Тож за результатами сьогоднішніх змагань, нагородили переможців.
Доєднатися до онлайн-трансляції можна за посиланням: https://www.youtube.com/live/lrUOX68Djl4?si=WaOal3bHR0aYrRUd
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/6u/3zogf3-0x0-600x436-siaja23snmaq6z4oh2dipucpuz6ls6up.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/q/ck/zgrwob-0x0-1280x853-g7jvagtnoz76qsxepkgguceefju2xckq.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/ud/aiics3-0x0-1280x853-ximvrmn4rvbg5yoaclyombkfvhfakudr.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/3q/epsgyl-0x0-1280x853-nuxq3d2wa6mw47pdliu5au2cj6ocg3qw.jpeg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/uz/byw4r2-0x0-1280x853-7lkzb7exmwd6ql2f5prlug2rszhawuzu.jpeg)
Читайте також: «У Ковелі запрацює ковзанка».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)