![Рівненські поліцейські встановлюють обставини умисного вбивства](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/q/fx/24risl-200x0-1080x720-smar2kquv4fhwyhrmuakixpgukiuufxq.jpeg)
Слідчі дії тривають.
Рівненські поліцейські встановлюють обставини умисного вбивства
Рівнянку затримали
Учора, третього грудня, близько 22 години до поліції надійшло повідомлення 68-річної жительки Рівного, що зять в стані алкогольного сп’яніння поводить себе агресивно та вчиняє домашнє насильство.
Патрульні, які прибули на місце події, виявили 39-річного чоловіка із ножовим пораненням — попри надану домедичну допомогу чоловік помер. Лікарі «швидкої» лише констатували його смерть.
Поліцейські встановили, що між захмелілим цивільним подружжям стався черговий конфлікт, під час якого 32-річна жінка кухонним ножем нанесла удар в область грудної клітки 39-річному співмешканцю.
Слідчі Рівненського РУП внесли відомості до ЄРДР за правовою кваліфікацією частини 1 статті 115 (умисне вбивство) КК України.
32-річну жінку затримали в порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. У рамках кримінального провадження вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру.
Відомо, що 39-річний рівнянин раніше неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за фактом вчинення фізичного домашнього насильства.
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також: «Волинський футбольний клуб задонатив 30 тисяч на потреби ЗСУ».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)