![Комунальні служби Володимира у «бойовій» готовності](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/l7/eqodlg-0x0-2047x1365-tnrvzj54qvis2x6sygddoxfub7a5fl7l.jpg)
Дякуємо усім комунальникам за важку понаднормову працю задля нашого із вами комфорту!
Комунальні служби Володимира у «бойовій» готовності
Працівники комунального підприємства «Полігон» практично без відпочинку працювали усі вихідні, протягом яких у громаді випала місячна норма снігових опадів
Через незадовільний стан доріг та тротуарів міський голова Ігор Пальонка дав доручення керівникам комунальних підприємств забезпечити безперебійну роботу служб протягом суботи та неділі. У понеділок, 4 грудня, боротьба із наслідками негоди й далі триває.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
З самого ранку у Володимирі продовжилось розчищення доріг та тротуарів. Комунальні служби також узялись вивозити сніг з території міста – роботи проводились на площі Героїв та на вулицях Незалежності та Ковельській, де найбільш ускладнений рух автомобілів.
Залучено наразі 2 бобкати і 6 вантажних автомобілів міських комунальних підприємств, а також приватних підприємств, які надали свою техніку.
Окрім цього, триває робота над розчищенням доріг у сільських населених пунктах громади – Суходолах, Ласкові та Вощатині.
У нічний час доби уся техніка КП «Полігон» знову перебуватиме на «бойовому» чергуванні, продовжуючи ліквідовувати наслідки негоди.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/w/d6/sny5vt-0x0-2048x1365-sqzd7v2rzi5lpq4ghue72qgjn26qdd6w.jpg)
Читайте також: Сніговий циклон покидає Волинь.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)