![Мер Володимира привітав місцевих волонтерів (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/v/dw/jfl7tg-0x-1-1080x720-4s25qnpqxszsjwjo5qu427mu33v6qdwv.jpg)
Мер Володимира привітав місцевих волонтерів (Фото)
5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера
«Із цієї нагоди сердечні вітання, а також слова глибокої вдячності та поваги адресую волонтерам Володимир-Волинської громади.
У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє.
Ваша подвижницька праця стала вагомим чинником об’єднання суспільства та усвідомлення, що справжня допомога й розуміння даються не стільки коштами, скільки теплом людських сердець та безкорисливою працею.
Тож, шановні волонтери, в цей день бажаю міцного вам здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/ki/zwkppy-0x-1-1080x720-dzp7rnpprf5nrxqojd3ujtrjxw5vekib.jpg)
Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!» – написав Ігор Пальонка у фейсбуці.
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також:
- На Волині в хаті-пустці знайшли тіло замерзлого чоловіка;
- Волинянин, який побив жінку до смерті, сім років перебуватиме за ґратами;
- Чорна звістка прийшла на Волинь: на фронті загинуло 4 наших земляків;
- Серед криги на річці на Волині помітили лебедів (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)